mapa strony | język: PL EN

Drukuj Projektowanie

Jesteś tutaj
Oferta
Projektowanie

Posiadamy mocno rozbudowany, nowoczesny Dział Projektowy, zatrudniający wysoko wyspecjalizowanych specjalistów / projektantów, pracujących na nowoczesnych programach:

  • Autodesk® Inventor® - oprogramowanie do projektowania elementów mechanicznych 3D. Produkty Autodesk® Inventor® zawierają pełny i elastyczny zestaw oprogramowania do projektowania elementów mechanicznych 3D, symulowania produktów, tworzenia narzędzi i prezentacji
  • Autodesk® AutoCAD® - oprogramowanie do projektowania elementów mechanicznych 2D. Produkty Autodesk® AutoCAD® zawierają pełny i elastyczny zestaw oprogramowania do projektowania elementów mechanicznych 2D.
  • ANSYS Fluent, ANSYS CFX - oprogramowanie CFD (Computational Fluid Dynamics) służące do modelowania zjawisk fizycznych takich jak: przepływ wielofazowy, spalanie, reakcje chemiczne, wymiana ciepła oraz wiele innych. Jest to potężne narzędzie, które jest szeroko wykorzystywane w przemyśle podczas fazy badania i projektowania danego produktu. Dodatkowo zintegrowane środowisko Workbench pozwala na sprawną  i  wiarygodną optymalizację badanych układów.
  • THERMOFLOW - zaawansowane oprogramowanie inżynierskie do projektowania i bilansowania układów konwencjonalnych elektrowni, elektrociepłowni (moduł STEAM MASTER, STEAM PRO), gazowo-parowych (moduł GT MASTER, GT PRO) oraz swobodnego bilansowania układów energetycznych (moduł THERMOFLEX). Program posiada bogatą bibliotekę urządzeń energetycznych, za pomocą której można określić szacunkowe koszty budowy instalacji i obiektów energetycznych.

Korzystając z powyższych narzędzi, jesteśmy w stanie przeprowadzić prace projektowe od poziomu koncepcji, przez obliczenia i modelowanie procesów do projektu 3D i dalej do rozrysowania układów do rysunków wykonawczych i warsztatowych.