mapa strony | język: PL EN

Drukuj Historia

Jesteś tutaj
Firma
Historia

ENERGOTECHNIKA-ENERGOROZRUCH S.A. jest firmą działająca w branży energetycznej od 1988 roku. Jako spółka akcyjna zaistniała  w październiku 1996 roku na skutek przekształcenia  Przedsiębiorstwa Modernizacyjno-Wdrożeniowego Energotechnika Sp. z o o.

ENERGOTECHNIKA-ENERGOROZRUCH S.A. dysponuje doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrą odnoszącą sukcesy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i eksploatacyjnych na obiektach energetyki zawodowej i przemysłowej. Posiadamy sprawdzone programy i procedury rozruchu modernizowanych i nowobudowanych bloków energetycznych. Gwarancją ciągłego doskonalenia jakości usług świadczonych w celu spełnienia wymagań i oczekiwań naszych Klientów jest uzyskany certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą EN ISO 9001:2008.

Dzięki wprowadzeniu naszych nowatorskich technologii na rynek eksploatowane obiekty energetyczne w znacznym stopniu zmniejszyły swój negatywny wpływ na środowisko zewnętrzne.

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte referencjami  jest gwarancją owocnej i efektywnej współpracy w zakresie oferowanych usług.